Termály v Bad Schandau

Lázně Toskana Therme v Bad Schandau se těší čím dál větší oblibě i u českých návštěvníků. Nachází se koneckonců hned za hranicemi v příjemném městečku v krajině labských pískovců. Bad Schandau je považováno za nejstarší saské lázeňské město, už v 18. století zde byl objeven termální pramen. Později zdejší lázně proslavil známý Sebastian Kneipp. Voda se hodí k léčbě srdečních a cévních onemocnění, chorob pohybového ústroji a poruch metabolismu.
Lázně sídlí v moderní prosklené budově na břehu Labe. Vnitřní i venkovní areál zabírá dohromady plochu 1830 m², najdeme tu vnitřní plavecký bazén i s masážními lehátky, venkovní plavecký bazén, velkou vířivku, vyhřívaný bazén, proudící kanál a dětský bazén 16 m² se skluzavkou - ve všech bazénech se nacházejí masážní trysky. Mimořádnou atrakcí je tzv. Liquid Sound – bazén se zvukovými, ale také barevnými a aromatickými doprovodnými efekty. Během koupele si lze vychutnávat poslech hudby, a to i klasické, zvuk se šíří nad vodou i pod vodou. Hala je zároveň prozářena proměnlivými barevnými světly, která ji mění v čarovný svět, ve vzduchu se prolínají vůně…
Dále se v lázních nachází areál saun s několika saunami, párou, bylinkovou lázní, vířivkou, Kneippovými bazénky, zážitkovými sprchami, soláriem a nabídkou masáží k tomu náleží ještě venkovní sauna ve srubu a sauna s párou. V terapeutickém oddělení lze absolvovat různé procedury, např. masáže, zábaly do sopečného minerálního bahna, léčebné koupele, střídavé sprchy, laserovou terapii aj. Další možnosti nabízejí wellness a beauty oddělení. Návštěvníkům je k dispozici „toskánská“ restaurace a bistro.

Související zájezdy

Související destinace

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu