Koncert Vídeňské filharmonie v Schönbrunnu

Vídeňská filharmonie nabízí jedinečný zážitek pro všechny návštěvníky krásného zámku Schönbrunn, a to koncert pod širým nebem. Pódium je postaveno přímo u Neptunovy kašny v zámeckém barokním parku, a tak může každý návštěvník vychutnávat najednou úžasnou hudbu, krásy Schönbrunnu a atmosféru májového večera.

Vídeňská filharmonie již se 170 letou tradicí se řadí k nejuznávanějších symfonických orchestrům klasické hudby na světě. Tento koncert pořádá jako dárek pro své spoluobčany a všechny návštěvníky Vídně. Proto je tento úžasný zážitek bez vstupného. Je třeba dodávat více..?

Máte zájem o zájezdy s návštěvami slavností? Tady najdete nabídku cestovní kanceláře GEOPS.  
Nabídku zájezdů cestovní kanceláře GEOPS do Vídně najdete na www.rakousko.geops.cz/viden.  

Související zájezdy

Související destinace

Vídeň

Vídeň

Vídeň - rakouská metropole na Dunaji, odedávna průsečík různých vlivů a kultur. Město proslulé uměním a festivaly, město elegantních kaváren. Setkáme se tu jak s nostalgickými připomínkami staré monarchie, Marie Tereze a Františka Josefa, tak s pozoruhodnou moderní architekturou a výstavami umění od Klimta a Schieleho po současnost. Skvostná katedrála, císařské zámek Hofburg a Schönbrunn, Belvedér se zahradami, moderní Donauinsel, barevné Hundertwasserovy domy, galerie Albertina a MUMOK... A také oblíbené velikonoční a adventní trhy.

Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu